Līdzdalība

Kā nevalstiskās organizācijas var iesaistīties lēmumu pieņemšanā?
Politikas veidošanas process ir sistematizēts un laikietilpīgs, un ne vienmēr iedzīvotājiem un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem ir iespēja piedalīties visos tā veidošanas posmos. Tomēr sabiedrībai ir svarīgi apzināties savas iespējas un zināt visas politikas procesā iesaistītās institūcijas: lasīt vairāk.
 
Politikas plānošanas cikls
Politikas plānošanas ciklā ir 4 nevalstisko organizāciju līdzdalības posmi (plānošanas cikla shēmu kā Word dokumentu lejuplādēt šeit)
 
Praktiski padomi
Valsts kancelejas izstrādātie praktiskie padomi, kā nevalstiskās organizācijas var līdzdarboties lēmumu pieņemšanas procesos: lasīt vairāk. 
 
Kas ir NVO līdzdalība?
Nevalstisko organizāciju mērķis ir veicināt pilsonisko līdzdalību - indivīda iesaistīšanos sabiedrības un valsts dzīvē, atbalstot NVO izveidi, darbību un rosinot indivīdu iesaisti NVO darbā, stiprināt saites starp indivīdiem un sabiedrības grupām, kā arī starp indivīdiem vai sabiedrības grupām un valsti: lasīt vairāk. 

Kontakti līdzdalībai ministrijās.
Nevalstiskās organizācijas, kas vēlas līdzdarboties lēmumu pieņemšanā ministriju līmenī, aicinām sazināties ar attiecīgās ministrijas kontaktpersonu, kas ir atbildīga par līdzdalības jautājumiem: lasīt vairāk.

Zinisavastiesibas

TUVĀKIE NOTIKUMI

MŪSU ATBALSTĪTĀJI

Teterevu fonds logo 2013 2